За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Шановні працівники органів внутрішніх справ!

19.12.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

 

Щиро вітаємо Вас з 20-ю річницею ДНЯ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ!

    В цей святковий для всіх правоохоронців день бажаємо Вам та всьому колективу щастя та добробуту!

   Нехай Ваша життєва дорога завжди буде благословенна добром, миром, впевненістю та людською пошаною.

   Бажаємо успіхів у роботі, міцного здоров’я, сімейної злагоди, добробуту та довголіття.

   З повагою
начальник УДАІ УМВС
України  в Кіровоградській
області                                                                                                     О.В. Березневич    

  

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники ДАІ провели оперативно-профілактичне відпрацювання на пасажирському автомобільному транспорті м. Кіровограда

19.12.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

     15 грудня поточного року з  05.00 по 12.00 годину працівниками Державтоінспекції проводилось оперативно-профілактичне відпрацювання на пасажирському автомобільному транспорті м. Кіровограда.

  Його мета – попередження та профілактика аварійності на пасажирському автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв автобусів та підвищення технічної готовності автотранспорту, призначеного для перевезення людей.

     За час проведення відпрацювання працівниками ДАІ було перевірено 195 автобусів, що надають послуги з перевезення пасажирів, на предмет технічного стану та комплектації, з яких виявлено 7 технічно-несправних та не укомплектованих транспортних засобів.

     У вищезазначений період  було задокументовано 8  порушень ПДР допущених водіями автобусів.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Будь уважним пішохід!

19.12.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   Кожна третя дорожня пригода з потерпілими – наїзд на пішохода. За 11 місяців поточного року сталося 110 таких випадків.

   В 50 випадках  ДТП сталися з вини самих пішоходів.  17 дорожньо-транспортних пригод сталося з причини переходу проїзної частини у невстановленому місці, 30 – з причини раптового виходу на проїжджу частину, 6 – унаслідок не правильної оцінки дорожньої ситуації через перебування у нетверезому вигляді.

   Пішоходи майже  не дотримуються елементарних вимог Правил дорожнього руху, створюють аварійні ситуації, нехтують своєю безпекою.

   Державтоінспекція Кіровоградської області звертає увагу водіїв і пішоходів на те, що основна маса дорожньо – транспортних пригод трапляється в темний час доби, а з настанням осінньо-зимового періоду такі аварії почастішали.

   ДАІ області  рекомендує не нехтувати одягом зі світловідбиваючими елементами. Використовувати предмет зі світлоповертаючих елементів пропонується для того, щоб пішоходи стали більш помітними на проїжджій частині.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто