За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Ви подбали про зимові шини?

07.12.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   Зимовий період висуває більше вимог автомобільним шинам. Зимовим сезоном вважається період з 15 листопада до 15 березня. Перші заморозки призводять до ранкових пригод на трасах, тому автовласникам потрібно подбати про безпеку за несприятливих погодних умов. В першу чергу це стосується заміни літньої резини на зимову.

  Державтоінспекція Кіровоградщини закликає водіїв не бути легковажними та замінити літню резину на зимову, хто ще не зробив цього,  при цьому бути максимально уважними та обережними під час руху на слизьких ділянках доріг, неухильно дотримуватися швидкісного режиму, безпечної дистанції та правил маневрування.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Інспектори ДАІ показали журналістам, як виявлятимуть водіїв, які порушують швидкісні режими

07.12.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

  Кожна третя дорожньо-транспортна пригода відбувається через перевищення дозволеної швидкості руху. Щоб попередити такі ДТП наряди ДАІ приділяють значну увагу щодо дотримання водіями безпечного швидкісного режиму.

   З 15 грудня 2011 року інспектори ДАІ Кіровоградської області контролюватимуть швидкість руху транспортних засобів в режимі патрулювання за допомогою радару «Візир». Першими, хто бачив, як працюватиме цей пристрій у нових умовах стали журналісти.

   Як зазаначив старший інспектор відділу організації роботи ДПС УДАІ УМВС в області Іван Шпильовий, такий метод має вже найближчим часом принести позитивний ефект – виявляти тих, хто намагається «приховувати» свої порушення. Адже, водії здебільшого вдаються до порушень швидкісних режимів лише до стаціонарних постів ДАІ і після них, знаючи, що саме там працює «Візир». Із запровадженням нової методики, водії транспортних засобів навіть і не здогадуватимуться, коли і на яких ділянках дороги їх порушення фіксуватимуть».

   Загалом у Кіровоградській області від початку року 2011 року було зафіксовано близько 20 тисяч порушень швидкісних режимів.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Увага! Несприятливі погодні умови

07.12.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    У зв’язку з погіршенням погодних умов Державтоінспекція Кіровоградської області закликає учасників дорожнього руху бути особливо уважними та обережними на автошляхах.

   Шановні водії!  Суворо дотримуйтеся швидкісного режиму, уникайте різкого маневрування та гальмування, користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил обгону, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. Не наражайте себе на небезпеку в зв’язку з несприятливими погодними умовами. За таких складних умов руху враховуйте також і стан проїзної частини.

      Шановні пішоходи! Запам’ятайте, що на слизькій  дорозі миттєво зупинити автомобіль неможливо, адже його гальмівний шлях збільшується щонайменше вдвічі.  Не ризикуйте своїм життям та здоров’ям. У дорозі радимо бути дуже уважними та з повагою ставитися до інших учасників дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто