За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Застереження водіям

05.12.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

     Водію про захист транспортних засобів від злочинних посягань, правила поводження в дорозі з метою уникнення злочинних проявів та дії власників СТО, платних автостоянок, охоронців гаражних кооперативів під час виявлення підозрілого транспорту, який може бути викраденим  з місця скоєння дорожньо-транспортної пригоди.

  1. Ніколи не залишайте в машині ніяких предметів, порожніх або повних сумок, барсеток, навіть пляшок. Любителі легкої наживи не проти привласнити те, що погано лежить, а вам потім лагодити автомобіль.
  2. Брелок від сигналізації носіть в кишені, а не разом з ключами від машини.
  3. Паркуйте автомобіль тільки на платних автостоянках чи в гаражах гаражних кооперативів. Не залишайте транспортні засоби в нічний час біля будинків.
  4. Обладнайте автомобіль системою захисту від злочинців, як електронною так і механічною.
  5. Залишаючи машину, навіть на хвилину (наприклад під час дозаправки на АЗС), витягайте ключі з замку запалення, встановлюйте всі механічні пристрої охорони, які у вас є та ставте машину на сигналізацію.
  6. Тримайте в машині або носіть із собою який-небудь засіб захисту від зловмисників (газовий балончик або інші дозволені ОВС засоби).
  7. Не розповідайте знайомим, як влаштована охоронна система вашого автомобілю.
  8. Не лишайте документи в автомобілі. Ніколи не залишайте ключі в замку запалювання, навіть якщо вам потрібно протерти скло автомобіля або залити каністру бензину.
  9. Працівники та власники СТО, платних автостоянок та охоронці гаражних кооперативів проінформуйте будь-ласка Державтоінспекцію Кіровоградської області (за телефонами 35-75-66, 35-75-06, 35-75-07) в разі перебування на автостоянках підозрілих транспортних засобів, які тривалий час не виїжджають з автостоянки, можливо вони викрадені.

   10.  Власникам СТО в разі звернення водія для ремонту транспортного засобу із характерними пошкодженнями для дорожньо-транспортної пригоди (розбите лобове скло, фара, передня частина автомобіля тощо) необхідно запропонувати водієві надати довідку з Державтоінспекції про факт дорожньо-транспортної пригоди та отримані пошкодження автомобіля. У разі відсутності такої довідки, зафіксуйте марку транспортного засобу, номерний знак, колір автомобіля та негайно дзвоніть за номером «102» або на чергову частину УДАІ УМВС України в Кіровоградській області за телефонами 35-75-06, 35-75-07. Можливо вказаний автомобіль скоїв дорожньо-транспортну пригоду з тяжкими наслідками та з місця пригоди зник.

    У разі отримання будь-якої інформації про скоєння злочину або виявлення викраденого транспортного засобу, прохання зателефонувати до чергової частини УДАІ УМВС України в Кіровоградській області за телефонами: 0522-35-75-06, 0522-35-75-07.

 

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто