За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Незаконне заволодіння автомобілем «ВАЗ 21099»

28.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    В період часу з 19.00 27 листопада по 07.00  28 листопада поточного року в м. Кіровограді, від будинку № 26 по вул. Жовтневої Революції, невідомі особи незаконно заволоділи автомобілем  «ВАЗ 21099», державний номер СА 9793 АС, № кузова ХТА210990Т1877558,  сірого кольору.

    Державтоінспекція Кіровоградщини звертається до всіх жителів міста та області, що володіють якою-небудь інформацією по цьому факту, з проханням зателефонувати по номеру 35-75-06 або 102.

   Шановні власники транспортних засобів! Щоб уникнути викрадення не використовуйте для зберігання Вашого транспортного засобу в нічний час доби неосвітлені, недоступні для огляду місця (подвір’я багатоповерхових будинків), не залишайте на тривалий час без нагляду автомобілі в місцях великого скупчення транспорту і сторонніх громадян (парковки біля магазинів, торгових центрів, ринків, театрів, стадіонів…). Обов’язково обладнайте автомобіль охоронною авто сигналізацією, ніколи не залишайте в салоні особистих документів і документів на автомобіль.

  Пам’ятайте, що розкриття угонів в більшій мірі залежить від господаря автомобіля. Адже чим швидше людина звернеться до органів внутрішніх справ, тим швидше будуть зорієнтовані наряди ДПС, і у злочинців буде менше шансів вивезти транспортний засіб за межі міста чи області.

Рубрики: Увага! Розшук! | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини посилює контроль за дотриманням водіями швидкісного режиму

28.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   Незважаючи на  позитивну динаміку зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод ситуація на дорогах Кіровоградщини все ще залишається складною. За 10 місяців 2011 року в дорожньо-транспортних пригодах загинуло 65 людей та 428 отримали травми.  Слід зазначити, що найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод, які приводять до трагічних наслідків, трапляються саме через перевищення водіями безпечної швидкості руху. Більшість таких дорожньо-транспортних пригод стаються  на заміських дорогах.

   Через перевищення  швидкості в цьому році сталося 82  ДТП, у яких загинуло         22 людини та 108 були травмовані. Автоаварії, які трапляються через порушення швидкісного режиму, характеризуються, як правило, тяжкими наслідками – значною кількістю травмованих та загиблих людей.

   Щоб попередити такі дорожньо-транспортні пригоди наряди ДАІ  приділяють значну увагу  щодо дотриманням водіями безпечної швидкості руху. Для контролю швидкісного режиму працівники ДАІ застосовують відповідні технічні засоби, використання яких дозволено наказами МВС України від 27.03.2009 року №111, від 01.03.2010 № 33.

   Сьогодні Державтоінспекція надає перевагу  контролю швидкості  в  режимі патрулювання. Якщо в стаціонарному режимі вимірювач швидкості нерухомий та знаходиться в одному місці, то в патрульному режимі фіксація перевищення швидкості здійснюється  під час руху на службового автомобіля в потоці автотранспорту. В цьому випадку вимірювач установлюється в автомобілі на панелі приладів на спеціальному кронштейні.  Якщо під час руху патрульного автомобіля прилад фіксує  перевищення швидкості, працівники ДАІ зупиняють правопорушника та вживають заходи адміністративного впливу.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто