За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Безпечні дороги там, де уважні водії

22.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   Рота ДПС ДАІ при УМВС України в області  обслуговує 7 доріг державного значення. Це автодороги:     «Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв», «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка», «Південний обхід м. Кіровограда», «Кіровоград-Кривий Ріг-Запоріжжя», «Кіровоград-Платонове», «Знамя’нка – Луганськ-Ізварено», «Київ-Одеса».

  Працівниками роти постійно проводяться профілактичні заходи спрямовані на попередження дорожньо-транспортного травматизму та зменшення тяжкості наслідків ДТП на даній території обслуговування.

   За 10 місяців поточного року працівниками роти виявлено 65 тис. 215 порушень ПДР, з них 41 тис. 115 – грубих. Основна маса порушень це перевищення швидкості – 17216, порушення правил обгону – 3432, порушення правил проїзду перехресть – 4245, створення аварійної ситуації – 564 випадки, 3542 водія керували транспортом в нетверезому стані. А тому і аварійність на цих дорогах державного значення досить висока. З початку року в 60 дорожньо-транспортних пригодах 20 осіб загинуло та 91 отримала травми різного ступеня тяжкості.

   Тому Державтоінспекція  закликає водіїв на швидкісних трасах бути особливо уважними, суворо дотримуватись швидкісного режиму, при здійснені обгону впевнитись в безпеці даного маневру і особливо не сідати за кермо після вживання спиртних напоїв, щоб не наражати себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто