За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за 17 листопада 2011 року

18.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   На території Кіровоградської області  за 17 листопада 2011 року водіями транспортних засобів було допущено 116 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

            – керування у стані алкогольного сп’яніння – 24;

            – перевищення встановленої швидкості руху – 13;

            – створення аварійної ситуації – 1;

            – порушення правил обгону – 10;

            – порушення правил проїзду перехресть – 3;

            – порушення правил проїзду залізничних переїздів – 2;

           – порушення ПДР пішоходами – 6.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Операція «Небезпечний вантаж » триває

18.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    З  1 листопада по 2 грудня 2011 року на території Кіровоградської області проводиться комплекс цільових заходів спрямованих на дотримання суб’єктами перевезення небезпечних вантажів вимог Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

   З початку проведення операції, під умовною назвою «Небезпечний вантаж» працівниками ДАІ було перевірено 308 транспортних засобів при нагляді за дорожнім рухом, що займаються перевезенням небезпечних вантажів, при цьому було виявлено, що 25 транспортних засобів експлуатувалися з технічними несправностями, 18 – не були укомплектовані необхідним додатковим обладнанням.

  За допущені порушення Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів відносно водіїв даної категорії автотранспорту було складено 41 адміністративний протокол.

    Крім того, до адміністративної відповідальності було притягнуто 2 посадові осіби, видано 14 вимог та 27 приписів на усунення недоліків, виявлених під час перевірки транспортних засобів, задіяних для перевезення небезпечних вантажів.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто