За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Безпека – передусім знання!

15.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

  Безпека на дорогах багато в чому залежить від профілактичної роботи серед населення, тому виступи в трудових  колективах, автопідприємствах, навчальних закладах  займають провідне місце в роботі Державтоінспекції.

    З черговим виступом 11 листопада  в військовій  частині 3011 Внутрішніх військ МВС України стрілецького батальйону побував начальник сектору профілактичної роботи Кузьменко С.І. 

    Особовий склад батальйону  був ознайомлений з нововведеннями в роботі ДАІ,  змінами в законодавстві.  Значна увага звернена була на дотримання водіями ПДР, а також доведено наслідки порушень цих правил. Присутніми було продемонстровано  фото та відео-кліп з результатами  тяжких аварій, які сталися на території  Кіровоградської  області.

   Немало запитань надійшло і від присутніх, щодо адміністративної відповідальності за порушення вимог ПДР, стосовно стану вулично-шляхової мережі, засобів регулювання. На всі питання присутні отримали вичерпні відповіді. Також від Державтоінспекції військовослужбовці отримали листівки – застереження «Інформований – значить озброєний!».

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Донецький юридичний інститут запрошує

15.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   На факультеті безпеки дорожнього руху Донецького юридичного інституту ЛДУВС здійснюється підготовка фахівців-юристів для підрозділів ДАІ за спеціальністю “Правоохоронна діяльність” освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр”, “магістр”.

 

 

   Навчання здійснюється за спеціалізацією “Безпека дорожнього руху”. Фахівець-юрист готується для роботи у сфері правоохоронної діяльності та призначення на первинні посади у підрозділах МРВ ДАІ, та стройових підрозділах ДПС. Випускники факультету одержують посвідчення водія категорій “В”, “С”.  Термін навчання — чотири роки.

   Вступні іспити: фізична підготовка, основи правознавства, українська мова, література, історія України, іноземна мова, математика – тестування (тестування проводиться за місцем мешкання кандидата в центрах оцінювання якості освіти). Відбір кандидатів на навчання до Донецького юридичного інституту ЛДУВС здійснюється за експериментальною програмою, відбираються лише юнаки у віці від 17 років 6 місяців до 24 років 6 місяців (станом на 1 вересня року вступу). До приймальної комісії інституту потрібно подати лише сертифікати з тестування. Іспит з фізичної підготовки проводиться безпосередньо в інституті.

   Відбір кандидатів на навчання та прийом заяв до вступу на факультет здійснюється відділом з кадрового забезпечення органу внутрішніх справ та У(В)ДАІ ГУМВС України в областях за місцем мешкання.

    Адреса інституту: 83054, м. Донецьк, вул. Засядька,13,                               тел.  Приймальної комісії (0622) 57-47-59

   Бажаючих вступити до Донецького юридичного інституту ЛДУВС просимо звертатися до відділу кадрового забезпечення ВДАІ УМВС України в області (адреса: м. Кіровоград, вул. Панфіловців 22б, тел.: 35-75-37,   35-75-38.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто