За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

10 листопада – День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ України

08.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

ШАНОВНІ  ВЕТЕРАНИ!

      Від імені керівництва та колективу управління Державтоінспекції УМВС України в Кіровоградській області прийміть найщиріші вітання з нагоди свята  -  Дня  Ветерана  органів  внутрішніх  справ  України!

      Щиро зичимо ветеранам міцного здоров’я, щастя, безпечних доріг, добра і благополуччя.  Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за 7 листопада 2011 року

08.11.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   На території Кіровоградської області  за 7 листопада 2011 року водіями транспортних засобів було допущено 123 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

            – керування у стані алкогольного сп’яніння – 20;

            – перевищення встановленої швидкості руху – 23;

            – створення аварійної ситуації – 1;

            – порушення правил обгону – 10;

            – порушення правил проїзду перехресть – 3;

            – порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1;

           – порушення ПДР пішоходами –3.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто