За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Прості речі рятують життя

26.10.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    

   Осінньо-зимовий період висуває більше вимог автомобільним шинам, ніж літній. Зимовим сезоном вважається період з 15 листопада до 15 березня. Перші заморозки призводять до ранкових пригод на трасах і черги в автомайстернях, тому автовласникам потрібно подбати про безпеку за несприятливих погодних умов. В першу чергу це стосується заміни літньої резини на зимову.

       Управління  ДАІ Кіровоградської області  хоче нагадати основні причини заміни резини. Літні шини характеризуються жорстким протектором і коли середньодобова температура дорівнює +5°-7°C вони стають “дубовими”. На відміну від неї зимова резина зберігає свою еластичність, чим забезпечує міцніше зчеплення з дорогою. Як стверджують професіонали, при температурі меншій +7°C градусів на мокрій дорозі  зимова шина має гальмівний шлях на 5-6 м коротший у порівняні з літньою, а на снігу різниця сягає до 30 м!

       У зв’язку з цим  Державтоінспекція Кіровоградщини закликає водіїв не бути легковажними та замінити літню резину на зимову, при цьому бути максимально уважними та обережними під час руху в несприятливих погодних умовах, неухильно дотримуватися швидкісного режиму, безпечної дистанції та правил маневрування.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто