За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Безпека руху – в ваших руках!

21.10.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   Щомісяця ряди автолюбителів  в нашій області поповнюються понад двохстами  новоспеченими водіями. Безпека на дорозі цих водіїв,  а також інших учасників руху буде залежати, зрозуміло, від підготовки цих водіїв та рівня їх знань ПДР. Саме прищеплення таких якостей намагається впроваджувати Державтоінспекція, започаткувавши проведення з майбутніми водіями профілактичних  заходів напередодні іспитів.

   Вчора в Управлінні ДАІ перед здачею екзаменів на отримання категорії В побувала група учнів з облавтоучкомбінату. Старший інспектор з особливих доручень відділу організації РЕР УДАІ УМВС в області Віктор Московець  провів змістовну бесіду з учнями автошколи.  Присутнім продемонстрували відеоролик з наслідками тяжких аварій, що сталися на території Кіровоградської області, організували для майбутніх водіїв екскурсію по штрафмайданчику, де вони на власні очі могли побачити десятки вщент розбитих транспортних засобів.

   Сподіваємось, ті хто отримають водійські посвідчення таки  запам’ятають  застереження працівників Державтоінспекції  та будуть законослухняними учасниками дорожнього руху і неухильно виконуватимуть  вимоги правил дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто