За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Інспектори ДАІ відвідали школу мистецтв

18.10.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

      Напередодні осінніх канікул співробітниками  Управління Державтоінспекції УМВС в Кіровоградській області було проведено 74 тематичні уроки з правил дорожнього руху в загальноосвітніх закладах міста та області. При цьому було охоплено понад 3500 підлітків.

     Основною метою цих уроків є  навчання дітей безпечного поводження в дорожньому процесі, формування в учнів розуміння вимог правил дорожнього руху, прищеплювання їм поваги до правил належної поведінки та чемного відношення до інших учасників дорожнього руху.

      Один із таких заходів відбувся в школі-мистецтв «Пролісок» м. Кіровограда  інспектор сектору профілактичної роботи Марія Розгачова провела цікаву та змістовну бесіду з вихованцями 6 класу школи-мистецтв, про правила безпечної поведінки на дорозі, нагадала про необхідність дотримання  ПДР, організувала з учнями вікторину з безпеки дорожнього руху.

      Діти активно приймали участь в обговоренні даної теми, були уважними та допитливими.

     Водії! Звертаємо Вашу увагу на суворе дотримання ПДР на дорогах, наближених до дитячих установ. Будьте уважними до пішоходів, особливо якщо пішохід – дитина!

    Державтоінспекція Кіровоградської області попереджає, що відповідальність за життя й здоров’я дітей на дорогах несуть всі учасники дорожнього руху.       

Шановні батьки! Постійно нагадуйте дітям про правила дорожнього руху. Не залишайте їх без нагляду поблизу автодоріг. Давайте збережемо найдорожче, що є у нас в житті – наших дітей!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто