За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Свідки, відгукніться!

06.10.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   27 серпня 2011 року 18.00 год. на автодорозі «Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя», невстановлений водій невстановленого автомобіля рухаючись в напрямку м. Кіровограда, здійснив зіткнення з велосипедистом. Ним виявився 69-річний мешканцем м. Кіровограда. Внаслідок ДТП велосипедист отримав тілесні ушкодження з якими був доставлений до травмпункту.

  Державтоінспекція Кіровоградщини звертається до всіх жителів міста та області, що володіють якою-небудь інформацією по цьому факту, з проханням зателефонувати по номеру 35-75-06 або 102.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто