За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Вилучення зброї

08.09.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

     7 вересня о 20 годині в місті Знам’янка працівниками 2-ї роти ДПС ДАІ батальйону  ДПС під час  особистого огляду у  23-річного місцевого жителя було виявлено та вилучено пістолет невідомої марки з серійним номером. По даному факту проводиться перевірка.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники ДАІ провели оперативно-профілактичну операцію «Мотоцикліст»

08.09.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

07 вересня поточного року  з 15.00 год. до 21.00 год.  працівниками Управління ДАІ УМВС в Кіровоградській області  проводилось оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Мотоцикліст».

Його мета – профілактика дорожньо-транспортного травматизму, припинення порушень, які є основними причинами автоаварій за участю водіїв  мототранспорту.

У відпрацюванні брали участь 16 працівників Державтоінспекції області.

У період операції  задокументовано 7 фактів  порушень правил  дорожнього руху водіями мототранспортних засобів, з них:  керування у стані алкогольного сп’яніння – 1,  порушення вимог зупинки-стоянки – 1, керування транспортним засобом без документів – 1, порушення правил користування мотошоломами – 4.                                                                                                              

          На  штрафмайданчик  поставлено –2  мототранспортних  засоби.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто