За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Інспектори ДАІ провели оперативно – профілактичну операцію «Проблисковий маячок»

06.09.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   З 1 по 4 вересня 2011 року на території міста Кіровограда проводилось оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Проблисковий маячок».

   Його мета – профілактика порушень правил дорожнього руху  водіями, які не  надавали перевагу в русі спеціальним транспортним засобам з проблисковими маячкам (швидка допомога, міліція, пожежна). У відпрацюванні брали участь 6 нарядів ДАІ.

    У період операції  задокументовано 13  фактів  порушень правил  дорожнього руху водіями, які не надавали перевагу в русі транспортним засобам з проблисковими маячками.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто