За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ знайшли неповнолітнього, який перебував у розшуці

30.08.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

  Шістнадцятирічний Сашко, вихованець однієї зі шкіл-інтернатів Полтавської області неодноразово без відома педагогів покидав стіни навчального закладу, не раз адміністрація виходила із заявами до міліції про розшук та повернення втікача.
  Ось і кілька днів тому вихователька школи-інтернату заявила про зникнення Сашка. Разом з іншими вихованцями він повертався з екскурсії до школи та по дорозі, на одній із зупинок, знову зник. До пошуку неповнолітнього були задіяні працівники МНС та міліції. Зупинялися та перевірялися усі транспортні засоби у тих районах, де ймовірно міг перебувати хлопець.
  Інспектори роти ДПС Кіровоградського батальйону ДПС прапорщик міліції Олександр Кирпа та сержант міліції Дмитро Пірка, зупинивши маршрутний автобус, що слідував до Полтавської області, побачили хлопця, який за прикметами був схожий на того, що перебував у розшуці. На запитання правоохоронців пасажир назвався та пояснив, що на зупинці не навмисно відстав від своєї групи. А вже потім самотужки намагався дістатися школи-інтернату попутним транспортом.
  Того ж дня працівники ДАІ повернули хлопця до навчального закладу та передали вихователям.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто