За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ІНТУЇЦІЯ НЕ ПІДВЕЛА

19.07.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

     Досвідчені працівники ДАІ з потоку автотранспорту якимсь тільки їм відомим чуттям вибирають ті транспортні засоби, які потрібно зупинити, оскільки, або ж виникли підозри, що водій перебуває у стані алкогольного сп’яніння, або ж документи водія чи на вантаж не відповідають дійсності, або ж автомобіль перевозить заборонені речі тощо.

   Так сталося і у пригоді, учасниками якої був екіпаж 1-ї роти ДПС батальону ДПС УДАІ УМВС в Кіровоградській області сержант міліції Костянтин Березневич та молодший сержант міліції Євген Дедушев.

    – О девятій вечора ми заступили на службу, – говорить Євген Дедушев. – Наш екіпаж стояв на 75-му кілометрі бетонки за селом Перчунове Добровеличківського району, неподалік з кордоном Миколаївської області. О пів на першу ночі напарник подав сигнал для зупинки вантажному автомобілю «Сканія». Коли водій законослухняного зїхав на узбіччя і зупинився, ми побачили що з-під тенту валує дим.

   «Сканія» їхала з Одеси, де завантажилася на ринку «7-й кілометр» дитячим одягом, до Кіровограда. Що стало причиною займання, ні водій, ні експедитор, який їхав з ним в кабіні, пояснити не могли. Припустили, що в Одесі необачно залишив у кузові окурок хтось з вантажників. У дорозі тюк почав тліти і за дві години руху до Кіроградщини загорівся одяг.

-    Ми спочатку гасили полум’я своїм вогнегасником та вогнегасником «Сканії», – продовжує Дедушев. – Але не вдавалося збити вогонь. Тоді принесли великий 100-літровий вогнегасник із сусідньої АЗС. Але й він не допомагав. Довелося розвантажувати кузов і паралельно гасити джерело займання. На місце пригоди викликали еменесників з Добровеличківки. Боротьба з вогнем тривала до п’ятої ранку і закінчилася лише, коли вивантажили на узбіччя усі 30-кілограмові тюки з одягом.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто