За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Операція «Урожай – 2011» триває

12.07.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

     З метою недопущення розкрадань та приховувань від обліку немолоченого зерна на Кіровоградщині триває комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Урожай –  2011».

  Працівниками Державтоінспекції області перевірено 248 транспортних засобів задіяних для збирання сільськогосподарської продукції нового врожаю, з яких виявлено 26 несправних транспортних засобів, за фактами виявлених недоліків, в автогосподарства направлено 10 приписів, за незадовільний стан роботи в автогосподарствах, – розповів державтоінспектор відділу автомобільно-технічної інспекції Олександр Скалкович.

    Зі слів інспектора,  було проведено ряд контрольних перевірок вулично-шляхової мережі – з обстежених 434 км доріг та вулиць, по яким пролягають маршрути руху автотранспорту до токів, хлібоприймальних пунктів та елеваторів, з них – 140 км. мають різного роду недоліки. Це, насамперед ямковість, колійність та інші нерівності покриття, які негативно впливають на безпеку дорожнього руху.

  Під час нагляду за дорожнім рухом працівниками ДАІ задокументовано 10 порушень ПДР, допущених водіями транспортних засобів, які були задіяні для збирання сільськогосподарської продукції нового врожаю.  

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто