За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Операція «Автобус 2011»

01.07.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

  Комплекс загальнодержавних профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті має на меті, насамперед, попередження аварійності на пасажирському транспорті та посилення транспортної дисципліни серед цієї категорії водіїв.

  Під час проведення операції на території Кіровоградщини співробітниками ДАІ було виявлено 744 порушення законодавства скоєних водіями автобусів, серед яких – 75 порушень правил зупинки маршрутних транспортних засобів під час висадки пасажирів, 31 факт зберігання маршрутних транспортних засобів поза встановленими місцями їх зберігання та 5 випадків керування автобусами в стані сп’яніння. Слід відмітити, що ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції»

   За фактами ігнорування автоперевізниками транспортного законодавства до територіального управління в Кіровоградській області підготовлено та направлено 2 подання з метою вирішення питання анулювання ліцензії таких перевізників.

     Державтоінспекція Кіровоградської області області звертається до водіїв автобусів і власників автотранспортних підприємств: пам’ятайте, користуючись саме Вашими послугами, сотні людей щоденно довіряють Вам своє життя та здоров’я. Не ризикуйте ними, дорога не вибачає помилок.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто