За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

При зіткненні двох автомобілів – ніхто не постраждав

22.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

  19 червня 2011 року в м. Кіровограді по вул. Яновського біля нерегульованого пішохідного переходу водій вантажного автомобіля марки «Volvo» не врахував дорожньої обстановки, не дотримався безпечної швидкості, в результаті чого допустив зіткнення з автомобілем марки «Opel».

   В даній аварії ніхто не постраждав, але транспортні засоби отримали механічні пошкодження. 

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто

Інформаційне зведення за 21.06.2011

22.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   На території Кіровоградської області   за 21 червня  працівники ДАІ області задокументували 331 порушеня Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

            – керування у стані алкогольного сп’яніння – 28;

            – перевищення встановленої швидкості руху – 92;

            – створення аварійної ситуації – 4;

            – порушення правил обгону – 19;

            – порушення правил проїзду перехресть – 20;

            – порушення правил проїзду залізничних переїздів – 4;

           – порушення ПДР пішоходами – 34.

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто

Вимагають хабар – телефонуйте в Управління ДАІ

22.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   УДАІ УМВС України в Кіровоградській області проводить активну боротьбу з хабарництвом. У зв’язку з цим співробітники УДАІ  звертаються до жителів Кіровоградщині з проханням обов’язково повідомляти у випадку, якщо хто-небудь із співробітників органів внутрішніх справ вимагає від вас грошей.

    Для фіксації правопорушень, скоєних інспекторами цілодобово працює «телефон гарячої лінії УДАІ УМВС в Кіровоградській області».

  За всіма повідомленнями громадян проводяться службові розслідування й приймаються відповідні заходи реагування.
        Номер «гарячої лінії»  УДАІ МВС України в Кіровоградській   області  -   (0522) 35-75-33.
      Слід зазначити, що з початку року працівниками ДАІ задокументовано 47 фактів спроби дачі хабарів водіями інспекторам, за якими порушено 3 кримінальних справ.

      Співробітники управління ДАІ нагадують, що відповідальність несе як хабарник, так і особа, яка пропонує хабар (згідно ст. 369 Кримінального кодексу України, дача хабара є таким же злочином, як і його отримання).

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Житель Херсонщини перевозив селітру без відповідних документів

22.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   21 червня 2011 року під час несення служби на автодорозі сполученням «Стрій – Знам’янка»  інспекторами ДАІ був зупинений автомобіль «МАЗ-5334», яким керував житель Херсонської області. В ході огляду транспортного засобу правоохоронці виявили вантаж (селітру аміачну) на який документи у водія були відсутні.  

    По даному факту проводиться перевірка.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Інспектори Ульяновського взводу ДПС затримали 13 голів свиней без документів

22.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    21 червня 2011 року під час відпрацювання автодороги сполученням «Київ – Одеса» на 252 км інспекторами Ульяновського  взводу дружньо-патрульної служби було зупинено автомобіль «Газ 3302-14». Водієм виявився житель Черкаської області. В ході огляду автомобіля інспектори виявили 13 голів свиней документи на яких були відсутні.

   По даному факту проводиться перевірка.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Невдала спроба дачі хабара

22.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   19 червня 2011 року до чергової частини в Знам’янський місцевий райвідділ поступив рапорт інспектора дорожньо-патрульної служби  2 – ї роти батальйону ДПС про те, що під час несення служби на автодорозі сполученням «Київ – Знам’янка»  ним був зупинений автомобіль «Ваз – 21063» під керуванням мешканця Знам’янки, який за те, щоб правоохоронець не складав адмінпротоколу, намагався дати працівникам гроші в сумі 200 гривень. 

   Ведуться слідчі дії.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто