За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Розпочато операцію «Небезпечний вантаж»

17.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

      З 16 по 26 червня  Державтоінспекція Кіровоградської області проводить комплекс цільових заходів під умовною назвою «Небезпечний вантаж», мета яких – запобігання надзвичайним подіям та попередження аварійності при дорожньому перевезенні небезпечних вантажів.

     Дана операція спрямована на перевірку дотримання Правил перевезення небезпечних вантажів суб’єктами їх перевезення та виконання водіями цієї категорії автотранспорту Правил дорожнього руху.

     Працівники ДАІ будуть звертати особливу увагу на технічний стан транспорту, що перевозить небезпечний вантаж, не виконання водіями умов та режиму перевезення небезпечних вантажів, наявність відповідних документів на такий вантаж.

     З цією метою співробітниками ДАІ з водіями в автогосподарствах і на маршруті будуть проводитися профілактичні бесіди, які допоможуть уникнути надзвичайних ситуацій, цілеспрямовані рейди-перевірки, в ході яких особлива увага приділятиметься наявності у водіїв відповідної документації і додаткового устаткування транспортних засобів, які перевозять небезпечні вантажі.

      Державтоінспекція Кіровоградської області нагадує, що:

- такий транспорт має бути забезпечений протипожежними та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до властивостей вантажу, що перевозиться;

- в обов’язковому порядку у водія має бути свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів та дозвіл на дорожнє перевезення небезпечних вантажів, що видаються Державтоінспекцією, а також ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

     За порушення Правил дорожнього руху під час перевезення небезпечного, великогабаритного та великовагового вантажу, водії притягуються до адміністративної відповідальності і повинні будуть сплатити штраф у розмірі від 510 до 680 гривень.

     На посадових осіб, відповідальних за комплектацію та технічний стан транспорту, що перевозить небезпечні вантажі, передбачено накладення штрафу в розмірі від 680 до 850 гривень.

    Крім того, в випадку порушення правил перевезення небезпечних вантажів діючим законодавством передбачено заборона експлуатації транспортних засобів шляхом постановки їх на спеціальний майданчик. 

 

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за 16.06.2011 р.

17.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

На території Кіровоградської області   за 16 червня  працівники ДАІ області задокументували 345 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

            – керування у стані алкогольного сп’яніння – 28;

            – перевищення встановленої швидкості руху – 97;

            – створення аварійної ситуації – 1;

            – порушення правил обгону – 20;

            – порушення правил проїзду перехресть – 19;

            – порушення правил проїзду залізничних переїздів – 5;

           – порушення ПДР пішоходами – 12.

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто

В м. Кіровограді в ДТП травмовано пасажирку «ВАЗа»

17.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    15 червня  2011 року близько 12:10 годин в м. Кіровограді по вул. Гоголя – Кропивницького,  водій автомобіля «ВАЗ 21011», 35-річний  житель м. Долинська, рухаючись по вул. Кропивницького в напрямку вул. Пермська, перетинаючи регульоване перехрестя, здійснив рух на червоний сигнал світлофору, внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ 211120», яким керував 53 – річний місцевий житель.    

    Унаслідок зіткнення транспортні засоби отримали технічні пошкодження, а 28 – річна пасажирка автомобіля «ВАЗ 21011» із тілесними ушкодженнями у вигляді закритої черепно-мозкової травми була госпіталізована у обласну лікарню міста Кіровограда.

       За даним фактом ДТП триває перевірка.  

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто