За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині триває проведення профілактичних заходів на пасажирському транспорті

16.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   З початку проведення операції «Автобус-2011» співробітники Державтоінспекції виявили понад 307 порушень законодавства скоєних водіями автобусів.

    Серед виявлених порушень – 1 випадок керування автобусами в стані сп’яніння, 71 перевищення швидкості, 35 порушень правил зупинки маршрутних транспортних засобів під час висадки пасажирів.

    Особливу увагу працівники Державтоінспекції звертають на технічний стан транспортних засобів, задіяних для перевезення пасажирів. На даний момент оглянуто 1391 автобусів (з них – 128 тих, які використовуються для перевезення організованих груп дітей), у результаті виявлено 193 технічно несправних автобусів. За виявленими правопорушеннями складено 569 адміністративних протоколів. За результатами перевірок автогосподарств посадовим особам інспекторами ДАІ видано 188 приписів на усунення виявлених недоліків, працівниками Головавтотрансінспекціі складено 61 актів за відсутність дозвільних документів на перевезення пасажирів.

    Нагадаємо, загальнодержавна операція «Автобус-2011 спрямована на посилення безпеки пасажирських перевезень. Операція почалася 31 травня і триватиме до 30 червня.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто