За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

З 1 червня на 243 км автодороги сполученням «Київ – Знам’янка » відновлено роботу двоповерхового стаціонарного посту ДПС ДАІ «Олександрівка».

02.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    «Олександрівський» пост увійде в систему постового контролю в’їздів і виїздів з території у відповідності з перспективними планами керівництва обласної міліції.

  Постовий контроль допоможе правоохоронцям не лише контролювати дотримання правил дорожнього руху водіями, але й знаходити транспортні засоби, які перебувають у розшуку, виконувати операції затримання злочинців, виявляти перевезення контрабандних вантажів, підакцизного товару, сприяти у виконанні міліцією інших оперативних завдань.

  Відновлення роботи постів дорожньо-патрульної служби є реалізацією завдань МВС України щодо впровадження головної функції автоінспекції — надання допомоги учасникам дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто