За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Операція «Автобус-2011»

01.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   З 31 травня по 30 червня поточного року на території області співробітниками Державтоінспекції буде проводитися комплекс цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті під умовною назвою «АВТОБУС – 2011». Основна мета яких – це попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку.

   Протягом проведення заходів будуть перевірятися підприємства усіх форм власності, що здійснюють пасажирські перевезення, щодо виконання ними вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту, а також базових підприємств стосовно виконання ними договірних умов з пасажироперевізниками. Слід відмітити, що під час перевірок перевізників на предмет виконання ними вимог Закону України «Про дорожній рух» особлива увага приділятиметься зберіганню транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю за технічним станом транспортних засобів та обов’язкового медичного огляду водіїв. Крім того, під час контролю за технічним станом автобусів під час їх експлуатації перевірятиметься, зокрема справність аварійних виходів, правомірність встановлення газового обладнання та додаткових місць для сидіння.

   Державтоінспекція Кіровоградської області звертається до водіїв автобусів і власників автотранспортних підприємств: пам’ятайте, користуючись саме Вашими послугами, сотні людей щоденно довіряють Вам своє життя та здоров’я. Не ризикуйте ними, дорога не вибачає помилок.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху!

01.06.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

      Відбувся ХХХYIII обласний зліт юних інспекторів руху. Цього разу він пройшов на базі дитячого табору оздоровлення та відпочинку “Дружба”, що в селі Войнівка Олександрійського району. Довести, що саме вони – гідна зміна нинішніх працівників Державтоінспекції, на форум з’їхалося 18 команд. Більшість з них бере участь в таких змаганнях добрих два десятки років. Змінювалися керівники колективів, дорослішали учасники, але бійцівський дух, який передавався з покоління в покоління, не тільки не згас, а ще більше зростав.  Принаймні, юірівці довели це під час змагання на етапах.

   Зліт відкрив заступник начальника управління Державтоінспекції УМВС в області, підполковник міліції Олег Тарасенко. Він привітав учасників змагань зі святом і зазначив, що саме в юірівському русі формується любов до нелегкої, але потрібної людям професії – державтоінспектора, а також побажав великих успіхів як в даному турнірі, так і в подальшому житті.

  Команди змагалися із запалом, звичайно ж, хвилювалися, адже кожен хотів перемогти. Змагання проходили за п’ятьма етапами. Краще всіх засвоїли правила дорожнього руху учні школи Долинського району. Першими на етапі “Юний регулювальник” стали школярі із Гайворонського району. Змагання у велоестафеті виграла команда  Новгородківського району. Колектив юірівців Світловодського району вибороли першість на етапі “Дитяче автомістечко”. Їхні ровесники із Новоукраїнки перемогли на етапі “Юний пропагандист”. У запеклій боротьбі перемогу виборола команда з Компаніївського району. Другу сходинку у турнірі посіла команда Кіровоградського району. Треті – учні  ЗОШ №18 м. Кіровограда. Всі учасники змагань отримали цінні подарунки та грамоти.

   Справжньою нагородою для переможців обласних змагань стає поїздка до чарівного “Артеку”. І хоча ЮІРівцям відпочивати там не доводиться, проводяться конкурси, загони зі всієї України змагаються між собою за право стати кращими.

 

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто