За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Інформаційне зведення за 23 травня 2011

23.05.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    На території Кіровоградської області   за 23 травня  працівники ДАІ області задокументували 365 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

            – керування у стані алкогольного сп’яніння – 36;

            – перевищення встановленої швидкості руху – 86;

            – створення аварійної ситуації – 4;

            – порушення правил обгону – 34;

            – порушення правил проїзду перехресть – 32;

            – порушення правил проїзду залізничних переїздів – 7;

           – порушення ПДР пішоходами – 10.

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто

Виїхав на зустрічну смугу

23.05.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   20 травня 2011 року о 23:00 год. на автодорозі Канів – Чигирин – Кременчук водій  мотоцикла «КМЗ Дніпро 10», 27-річний житель с. Стецівка Черкаської області відволікся від керування, виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з лековим автомобілем марки «Volkswagen Carafter 2.5», який рухався в зустрічному напрямку під керуванням 51-річного жителя м. Чигирин Черкаської області.

   В результаті ДТП водій мотоцикла «КМЗ Дніпро 10» з тілесними ушкодженнями був доставлений до Світловодської районної лікарні.

   За даним фактом ДТП триває перевірка. 

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто

Аварія в м. Знам’янка

23.05.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   20 травня 2011 року близько 15:00 год. в м. Знам’янка на перехресті вул. Тополина та вул. Осіння водій мопеда «VIPER», 27-річний місцевий житель  під час проїзду перехрестя не надав переваги в русі автомобілю «ІЖ 2717 », яким керував 40- річний житель м. Знам’янка,  внаслідок чого допустив з ним зіткнення.

   Унаслідок аварії водій мопеда «VIPER» отримав тілесні ушкодження у вигляді закритого перелома коліного суглоба, з якими був доставлений до районної лікарні.

   За даним фактом ДТП триває перевірка. 

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто

В дорожньо-транспотртній пригоді травмовано пасажирку

23.05.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   19 травня 2011 року близько 23:50 год. в м. Кіровоград на перехресті вул. Медведєва з вул. Орджонікідзе водій легкового автомобіля «ЗАЗ Део», 34-рійчний місцевий житель рухаючись в напрямку вул. Шевченка, перетинаючи регульоване перехрестя, при повороті ліворуч не надав перевагу в русі автомобілю «ЗАЗ 1103», під керуванням 21-річного жителя м. Кіровограда, внаслідок чого допустив з ним зіткнення.

  В результаті пригоди транспортні засоби отримали технічні пошкодження, а пасажира автомобіля «ЗАЗ Део» із тілесними ушкодженнями у вигляді закритої черепно-мозкової травми було госпіталізовано до обласної лікарні м. Кіровограда.

   За даним фактом ДТП триває перевірка.

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто