За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Свідки угону відгукніться!

18.04.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

    В ніч з 6 на 7 квітня в м. Кіровограді  від будинку по вулиці Тімірязєва 23 було викрадено мотоцикл  «Мустанг», державний номер ВА 2103 АА.

  Державтоінспекція Кіровоградщини звертається до всіх жителів міста та області, що володіють якою-небудь інформацією по цьому факту, з проханням зателефонувати по номеру 35-75-06 або 102.

     Шановні водії! Не залишайте свій автомобіль без нагляду, нікому не довіряйте ключі від свого авто і не варто економити гроші на встановлення сучасних противоугінних систем. Але якщо все ж таки Ваш автомобіль викрали, Державтоінспекція в Кіровоградській області рекомендує водіям не займатися пошуком самостійно. Потрібно терміново звернутися в найближче відділення міліції.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за 17 квітня 2011 року

18.04.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

   На території Кіровоградської області   за 17 квітня  працівники ДАІ області задокументували 313 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

            – керування у стані алкогольного сп’яніння – 29;

            – перевищення встановленої швидкості руху – 93;

            – створення аварійної ситуації – 3;

            – порушення правил обгону – 21;

            – порушення правил проїзду перехресть – 24;

            – порушення правил проїзду залізничних переїздів – 8;

           – порушення ПДР пішоходами – 12.

Рубрики: Репортаж | Коментування вимкнуто

На підробному посвідченні водія – довго не поїздиш

18.04.2011 от Сектор зв’язків з громадськістю

      14 квітня 2011 року в Олександрійському районі, співробітниками ДАІ під час нагляду за дорожнім рухом по вул. Героїв Сталінграду було зупинено автомобіль  марки «DAF 95 ХF», під керуванням  41-річного жителя Миколаївської області м. Новий Буг. Під час перевірки документів, у інспекторів викликали сумнів у справжності посвідчення водія.  

   Дане посвідчення  вилучене та направлене на експертизу.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто