За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Кіровоградщина: в Онуфріївському працівники ДАІ розкрили незаконне заволодіння мотоциклом

03.04.2015 от Сектор профілактичної роботи

У ніч на 26 березня в одному із сіл Онуфріївського району на Кіровоградщині із подвір’я домоволодіння невідомі зловмисники шляхом вільного доступу незаконно заволоділи мотоциклом ІЖ-Юпітер 4К.

Розпочалися пошуки ймовірних викрадачів та власне самого транспортного засобу. Читати далі »

Рубрики: Новини, Репортаж, Увага! Розшук! | Коментування вимкнуто

Працівники ДАІ долучилися до проведення Тижня безпеки дорожнього руху

16.09.2014 от Сектор профілактичної роботи

Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань Державтоінспекції. У рамках проведення всеукраїнських профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі!» працівники ДАІ продовжують невпинно проводити роботу з найменш захищеними учасниками дорожнього руху.

Під час проведення «Тижня безпеки дорожнього руху»  особовий склад Державтоінспекції Кіровоградщини залучений для проведення профілактичних заходів у навчальних закладах та дитячих садочках. Під час зустрічей інспектори ДАІ розповідають юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, вивчають основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, демонструють сигнали регулювальника, показують повчальні відеоролики та мультфільми з правил дорожнього руху.

Варто зазначити, що як працівники Державтоінспекції Кіровоградщини так і педагогічний колектив навчальних закладів та дитячих садочків не залишаються осторонь у проведенні цих профілактичних заходів. Школярі разом з вихователями готують різноманітні ігри, вікторини з правил дорожнього руху, вчать вірші. Для кращого засвоєння матеріалу з питань безпеки дорожнього руху, для дітей у садочках проводяться театралізовані вистави з даної тематики.

Під час зустрічей з працівниками Державтоінспекції діти отримують не тільки необхідні теоретичні знання, але і цікаву та корисну агітаційну літературу на тему безпеки дорожнього руху.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

Працівники Світловодської Державтоінспекції привітали дітлахів із Днем Знань

02.09.2014 от Сектор профілактичної роботи

Вже доброю традицією для працівників ДАІ з обслуговування м. Світловодська та Світловодського району при УМВС стало відвідування підшефної Світловодської спеціальної школи-інтернату №1, з колективом якої підтримують тісний зв’язок уже багато років.

Вчора, 1 вересня, на урочистій лінійці побували інспектори ДАІ з метою поздоровити дітлахів, їх батьків та учителів з початком нового навчального року, розповісти про правила великої дороги і тим самим уберегти від неприємностей. Крім того, вони подарували дітям солодощі та шкільне приладдя.

Вихованці школи-інтернату, як завжди, прийняли гостей тепло та привітно, а про емоції та враження від зустрічі свідчили усміхнені та радісні обличчя присутніх.

Працівники ДАІ побажали дітлахам здоров’я, успіхів у навчанні основам безпечної поведінки на дорозі, а вчителів та батьків закликали об’єднати зусилля та разом з Державтоінспекцією забезпечити підростаючому поколінню безаварійне майбутнє.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини привітала школярів з початком нового навчального року

01.09.2014 от Сектор профілактичної роботи

Найактуальнішим завданням для працівників Державтоінспекції є запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму. Працівники ДАІ постійно відвідують навчально-виховні заклади, проводять з дітьми бесіди та вікторини на знання Правил дорожнього руху. Обізнаність дітей у правилах поведінки на вулиці принесе гарні результати у майбутньому: вони стануть відповідальними водіями і пішоходами.

У день святкування 1 вересня «Дня знань» працівники ДАІ Кіровоградщини несли службу в районі навчально-виховних закладів, які розташовані в безпосередній близькості від проїзної частини, проводили уроки з безпеки дорожнього руху, які покликані ще раз нагадати малюкам про правила поведінки усіх учасників дорожнього руху.

Крім того, працівники сектору профілактичної роботи спільно з активними представниками громадськості в обласному центрі відвідали загальноосвітні навчально-виховні заклади, де привітали школярів з початком нового навчального року. Усім охочим організатори свята дарували листівки з тематикою безпеки дорожнього руху, навчальні посібники щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Правила дорожні пам’ятай завжди!», закладки для підручників.

Не залишалися осторонь і дорослі. Інспектори ДАІ спілкувалися з учителями та батьками, проводили профілактичні бесіди щодо обов’язкового дотримання Правил дорожнього руху, нагадували правила безпечної поведінки на вулиці. Адже саме на дорослих дивляться і рівняються наші малюки.

Дана акція відбулася у рамках проведення комплексу профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі», які розпочалися з 20 серпня й триватимуть до 20 вересня 2014 року. Мета заходів, які проводяться Державтоінспекцією — це, перш за все, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні нового навчального року.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

Безпеці дітей на дорозі – підвищену увагу!

21.08.2014 от Сектор профілактичної роботи

20 серпня на території Кіровоградської області стартували Всеукраїнські профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!», спрямовані на відновлення навичок, пов’язаних з безпечною поведінкою юних учасників дорожнього руху на вулицях і дорогах, а також адаптацію школярів до транспортного середовища в місцях постійного проживання і навчання.

Під час Всеукраїнських профілактичних заходів Державтоінспекція Кіровоградщини проводить активну роботу задля безпеки наших малюків. Зокрема інспектори обстежили ділянки вулично-дорожньої мережі, які прилягають до територій дитячих навчальних закладів, та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів. Крім того, провели моніторинг побажань педагогів та батьків щодо покращення організації дорожнього руху біля установ освіти. Узагальнену інформацію, а також пропозиції було направлено до місцевих органів виконавчої влади.

21 серпня працівники ДАІ для усіх учасників дорожнього руху організували акцію «Безпеці на дорозі – підвищену увагу!», під час якої проводили профілактичну роботу з пішоходами та водіями. Під час акції співробітники Державтоінспекції нагадували усім учасникам дорожнього руху про важливість дотримання Правил дорожнього руху та наслідки неправильної поведінки на дорозі. Для дорослих учасників дорожнього руху працівники ДАІ підготували листівки «Увага! Діти на дорозі», а для малечі – закладки у підручники, які неодмінно знадобляться їм під час навчального процесу.

Профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!» триватимуть до 20 вересня.

Шановні водії! Державтоінспекція Кіровоградської області переконливо просить вас бути гранично уважними на дорогах, особливо при проїзді поблизу шкіл, в місцях, де встановлений знак «Діти», в районі зупинок громадського транспорту, близько житлових мікрорайонів, місць масового відпочинку. Вам необхідно знизити швидкість і бути уважними.

Шановні батьки! Щодня нагадуйте дітям про необхідність дотримання Правил руху, про небезпеки на дорозі. Не залишайте дітей без нагляду на вулиці, не дозволяйте їм гратися поблизу проїжджої частини. Позначте дітям безпечний маршрут до школи і додому!

Державтоінспекція Кіровоградської області бажає Вам щасливих і безпечних доріг!

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

У Державтоінспекції обговорили заходи з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті та результати перевірок суб’єктів господарювання

10.07.2014 от Сектор профілактичної роботи

10 липня 2014 року в приміщенні УДАІ УМВС України в Кіровоградській області відбувся круглий стіл для представників засобів масової інформації. Круглий стіл був присвячений вирішенню проблемних питань у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та профілактичним заходам «Автобус – 2014».

На початку зустрічі заступник начальника УДАІ УМВС підполковник міліції Тарасенко Олег Іванович розповів про стан аварійності на дорогах нашої області, нерозкриті дорожньо-транспортні пригоди та заходи, які проводить Державтоінспекція для попередження та усунення аварій.

Основну увагу Олег Іванович звернув на проблеми порушення Правил дорожнього руху пасажироперевізниками. Ні для кого не секрет, що стан пасажироперевезень в області знаходиться не на найкращому рівні. Серед водіїв автобусів нормою стало перевищення швидкісних режимів, перевезення пасажирів понад встановлену норму, порушення правил зупинки та стоянки, відхилення від маршруту руху, керування у нетверезому стані та інші.

Зокрема, з початку профілактичних заходів «Автобус – 2014» 20 травня 2014 року, працівниками ДАІ області перевірено 215 суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів автотранспортом на підставі виданих ліцензій. За результатами обстежень видано 184 приписи на усунення виявлених недоліків. Читати далі »

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини проводять цільову операцію “Нетверезий водій – злочинець”

13.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

Дороги нашого міста переповнені різними транспортними засобами – легковими автомобілями, вантажівками, маршрутними таксі, тролейбусами, мотоциклами і т.д. Кожен обирає свій транспортний засіб, аби економити свій час і встигати виконати все заплановане.

Статистика задокументованих порушень вказує на те, що транспортними засобами часто керують несвідомі водії, які несерйозно ставляться до виконання Правил дорожнього руху. Нормою стали проїзди на червоне світло світлофора, паркування у невстановленому місці. Найчастіше водії перевищують дозволену швидкість руху, ігнорують правила обгону, проїзду перехресть та залізничних переїздів. Проте справжньою бідою стало пияцтво за кермом, яке становить собою загрозу не лише для самого водія, а й для інших учасників дорожнього руху. Кожний водій знає про адміністративну відповідальність за таке порушення, та, на жаль, не кожний розуміє, що через нього можна втратити навіть життя.

Саме під назвою «Нетверезий водій – злочинець» працівники Державтоінспекції Кіровоградщини з 2 по 30 червня 2014 року проводять цільову операцію, мета якої – попередження дорожніх трагедій за участю та з вини нетверезих водіїв. Лише за 5 місяців 2014 року на водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, складено 2716 адміністративних протоколів.

11 червня у Кіровограді інспектори ДАІ взводу ДПС зупинили автомобіль, характер руху якого викликав у них підозру. Під час спілкування з водієм правоохоронцям відразу стало зрозуміло, що водій перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Це в подальшому підтвердив і прилад для вимірювання рівня алкоголі, виявивши у водія 1,95 проміле алкоголю у крові.

Під час оформлення адміністративного протоколу, інспектори ДАІ намагалися пояснити горе-водію про наслідки такої необережності за кермом,  як для самих водіїв, так і для інших учасників дорожнього руху. Проте не хвилювали нетверезого водія ані штраф, ані наслідки. Більшості водіїв після прийняття алкогольних напоїв здається, що вони бадьоро себе почувають,  сміливість ллється через край, реакція нібито загострюється, та й свої дії вони повністю контролюють. Так сталося і цього разу. Водій, який нібито повністю себе контролював, поводив себе дуже дивно: одразу заявив, що випив пива, і нічого страшного в тому, що сів за кермо напідпитку, не бачить, мовляв, багато хто керує автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Пізніше ж, після вимірювання рівня алкоголю у крові, щиро здивувався цифрі у 1,95 проміле, адже «згадав», що алкоголю не вживав. З інспекторами ДАІ поводив себе зухвало. Невдовзі перейшов на грубощі та нецензурні жести у бік відео оператора. Хвилювало горе-водія лише одне: чи покажуть його по телебаченню?

Цього разу, завдяки злагодженій роботі працівників ДАІ, тяжких наслідків на дорозі з вини нетверезого водія вдалося уникнути.

Проте частими є випадки, коли через водіїв, які не можуть себе втримати, гинуть люди, як просто опинилися не в тому місці і не в той час. Навіть після келиху пива водій не може адекватно і вчасно реагувати на дорожні ситуації, а увага – розсіюється. З вини п’яних керманичів на території Кіровоградської області сталася 41 дорожньо-транспортна пригода, 11 з яких – з постраждалими. В цих аваріях загинули 4 особи, ще 16 – отримали травми.

Учора, 12 червня, з вини нетверезого водія сталася дорожньо-транспортна пригода, яка забрала життя 42-річного чоловіка, ще одна особа опинилася у лікарні з тяжкими травмами. Подія сталася на автодорозі Кіровоград – Рівне близько 20:40. 40-річний водій, керуючи автомобілем ИЖ-2715, рухаючись зі сторони міста Кіровограда у напрямку села Рівне Новоукраїнського району, не врахував дорожню обстановку, внаслідок чого допустив зіткнення зі скутером Вайпер. У результаті ДТП водій скутера від отриманих травм загинув на місці пригоди, його пасажира з ЗЧМТ, струсом головного мозку, політравмою, ОБП, численними забоями та саднами тіла доставлено до Кіровоградської обласної лікарні. Сам винуватець події в аварії не постраждав.

Таких випадків, де ні в чому не винні люди, які загинули чи були травмовані через любителів нетверезої їзди, не перерахувати.

Здавалося б, прикладів зі страшними наслідками внаслідок пияцтва за кермом  досить, аби схаменутися, взятися за розум, не сідати за кермо напідпитку. Та ні – наші водії сміливо вживають алкогольні напої та сідають за кермо. А до чого це зможе привести – всі ми добре знаємо. Шановні водії! Державтоінспекція Кіровоградщини вкотре закликає вас відмовлятися від керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Бережіть власне життя та життя інших учасників дорожнього руху.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

Творчий підхід до роботи працівників ДАІ

10.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

Літні шкільні канікули – щаслива пора для тисяч маленьких громадян України. Школярі активно відпочивають, а дорослі не менш активно працюють, щоб зробити їх відпочинок цікавим, змістовним, а головне – безпечним. Зазвичай великий обсяг профілактичної роботи покладається саме на працівників ДАІ.

Майже щодня працівники ДАІ приймають у себе в гостях малечу з літніх шкільних таборів, які працюють при навчальних закладах обласного центру. Працівники сектору профілактичної роботи УДАІ знайомлять дітлахів з історією Державтоінспекції та сьогоденням, запрошують до відвідин музею, спеціального майданчика для тимчасового зберігання транспортних засобів, демонструють спеціальні засоби та зброю.

Проте минулого тижня на працівників ДАІ чекала зовсім не традиційна зустріч. Цього разу у гості до управління ДАІ завітали учні 10-го класу Кіровоградської СЗОШ №14, аби за допомогою працівників ДАІ підготувати творчу роботу для шкільного конкурсу. Екскурсія коридорами ДАІ, музей, майданчик для тимчасового утримання транспортних засобів, патрульні автомобілі та мотоцикли – традиційні моменти екскурсії, проте цього разу гості відрізнялися від своїх попередників: серйозніше ставлення, а запитання – доросліші.

Окрім музею, у приміщенні управління ДАІ школярі відвідали також чергову частину та побачили зсередини роботу її працівників. Працівники ДАІ, у свою чергу, розповіли про аспекти роботи чергової частини та про її важливість, а також відповіли на всі запитання.

Особливу увагу учні звернули на роботу інспектора ДАІ. Аби найбільш точно описати роботу інспектора для творчого конкурсу, учні поставили безліч запитань, серед яких особливості роботи інспектора ДАІ, основні труднощі та позитивні моменти, ставлення до професії зі сторони водіїв, родичів та співробітників, нововведення у законодавстві та проблеми, з якими стикаються інспектори на дорозі кожного дня. Не менш активно учні розглядали патрульні автомобілі та мотоцикли, з особливою увагою слухали про роботу приладу для вимірювання швидкості «Візир», та основні причини та наслідки скоєння дорожньо-транспортних пригод.

Загалом, зустріч виявилася дуже змістовною та пізнавальною. Учні були дуже активними та охочими до знань, а працівники ДАІ, в свою чергу, намагалися відповісти на всі запитання та розповісти про професію якнайширше. Сподіваємося, що ця зустріч принесе свої позитивні результати для учнів, і їх творча робота стане однією з кращих на шкільному конкурсі.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

У Кіровограді пройшов круглий стіл за участю керівництва Державтоінспекції, представників активної громадськості та засобів масової інформації

15.05.2014 от Сектор профілактичної роботи

15 травня у приміщенні Управління ДАІ УМВС України в Кіровоградські області пройшов круглий стіл за участю керівництва Державтоінспекції, представників активної громадськості та засобів масової інформації.

Під час засідання круглого столу представникам ЗМІ був представлений новий керівник обласної Державтоінспекції майор міліції Величко Володимир Максимович та звернено увагу на аспекти та підсумки роботи ДАІ.

На початку зустрічі Володимир Максимович наголосив, що лише шляхом складання адміністративних протоколів профілактику ДТП не забезпечиш. Щоб запобігти дорожньо-транспортним пригодам та для вжиття реальних заходів щодо підвищення рівня правової культури всіх категорій учасників дорожнього руху, необхідна консолідація сил як державних органів, так і громадських організацій.

Враховуючи події, що відбуваються в країні, правоохоронці докладають значних зусиль для забезпечення спокою в регіоні і здійснюють план заходів, спрямований на оперативне виявлення підозрілих осіб. Від нас усіх залежить, як швидко ми зможемо відновити верховенство права і закону. Для цього треба спільними зусиллями донести до всіх учасників дорожнього руху, що саме від їх уважності, обережності, чіткого виконання Правил дорожнього руху, самодисципліни, відповідальності та взаємоввічливості на дорозі залежить життя і здоров’я людей. Читати далі »

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

Автомобіль з підробленими номерними знаками зупинили в Олександрівському районі

17.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

15 квітня близько 23 години, після спрацювання системи «Відеоконтроль-Рубіж» на стаціонарному посту в Олександрівському районі, інспектори ДПС  зупинили автомобіль «Volkswagen Touareg», під керуванням 25-річного мешканця Чернігівської області.

Як виявилося, даний автомобіль був зафіксований автоматичною системою «Рубіж» за кодом №2 – «Розшук номерів». Під час перевірки транспортного засобу, працівники ДАІ виявили, що державні номери належать зовсім іншому автомобілю та знаходяться у розшуку.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

« Раніше